کد خبر: 163111 A

از سوی خانه کارگر و تشکل های کارگری قم؛

این اقدام نمادین به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی کار و کارگر صورت گرفت / به هر یک از بیماران کارگر بستری در بیمارستان امام رضا(ع) نیز شاخه گلی اهداء شد.

ایلنا: به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی کار و کارگر، در اقدامی نمادین توسط خانه کارگر و تشکل های کارگری استان قم، هزار شاخه گل تقدیم به کارگران خدماتی بیمارستان امام رضا(ع) و بیماران کارگر بستری در این بیمارستان شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، همزمان با فرارسیدن هفته جهانی کار و کارگر، خانه کارگر استان قم به همراه برخی دیگر از تشکل های کارگری این استان، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم و اداره درمان تأمین اجتماعی استان قم، در بیمارستان امام رضا(ع) تأمین اجتماعی شهر قم حاضر شده و هزار شاخه گل تهیه شده را به کارگران خدماتی این بیمارستان، و بیماران کارگر بستری در این بیمارستان اهداء کردند.

در این مراسم، اکبر شوکت دبیر اجرایی خانه کارگر و رئیس کانون انجمن های کارگری استان قم و عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی کشور، وحید وزیری راد مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، داوود علیمحمدی مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قم و برخی دیگر از نمایندگان تشکل های کارگری استان قم حضور داشتند.

خاطرنشان می شود بیمارستان امام رضا(ع) قم وابسته به سازمان تأمین است و افراد تحت پوشش بیمه سازمان تأمین اجتماعی که اکثریت آنان را قشر کارگر تشکیل می دهند، می توانند با مراجعه به این بیمارستان، از خدمات درمانی آن به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای استفاده کنند.

اداره کل تعاون کار و رفاه استان قم امام رضا بیمارستان پوشش درمان قم کار و رفاه اجتماعی کارگر شاخه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر