کد خبر: 1096531 A

رئیس جهاد دانشگاهی کشور مطرح کرد؛

رئیس جهاد دانشگاهی کشور با تأکید بر توسعه فرهنگ زیارت در میان شیعیان و علاقمندان اهل بیت(ع) گفت: ساخت زائرسرای مخصوص زیارت اولی ها، باید در تمام شهرهای زیارتی کشور انجام شود.

به گزارش ایلنا، حمید رضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی کشور درباره نخستین پویش کریمانه با محوریت ساخت زائر سرای زیارت اولی های حرم مطهر رضوی گفت: جای خوشحالی است که برای اولین بار این کار در کشور صورت گرفته است؛ ساخت زائر سرا صد درصد کمک می کند به کسانی که آرزوی دیدار امام رضا(ع) را دارند ولی چون در تنگنای مالی هستند، تاکنون این امکان برای ایشان فراهم نشده است. 

وی با بیان این که هر کسی در این حوزه کمک رسانی کند قطعا امام رضا(ع) اجرش را می دهد چون دل عاشقانش را شاد کرده است، گفت: امیدوارم در شهرهای زیارتی شرایط و امکاناتی فراهم شود که همه بتوانند توفیق زیارت ائمه اطهار(ع) را داشته باشند. 

پویش کریمانه با هدف ساخت زائرسرای امام صادق(ع) ویژه زیارت اولی ها در مشهد مقدس آغاز شده و قرار است در این زائرسرا خدمات ویژه اسکان و همچنین فعالیت ها و برنامه‌های فرهنگی ویژه به خانواده‌های محروم که تاکنون توفیق زیارت امام رضا(ع) را پیدا نکرده اند ارائه شود.

انتهای پیام/
حمیدرضا طیبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر