کد خبر: 1000799 A

پناه در جمع خبرنگاران:

دبیر کل انجمن حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان قم با بیان این که تنگناهای توسعه قم با حمایت از سرمایه‌گذاران بومی باز می‌شود، گفت: نامهربانی با سرمایه‌گذاران بومی سبب شده تا برخی از پروژه‌های شهری بالغ‌بر ۲ دهه بر روی زمین بماند.

به گزارش ایلنا از قم، عباس پناه در نشستی خبری در محل پروژه پارکینگ طبقاتی چارسو قم که به همت بخش خصوصی در حال احداث می باشد، اظهار داشت: انجمن حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان قم در وزارت کشور ثبت‌شده و هدف آن متولی گری امر سرمایه‌گذاری در استان است که تا قبل از آن هیچ متولی نداشت؛ این انجمن، مختص به تمام پروژه‌های سرمایه‌گذاری استان است و صرفا به طرح‌های شهری محدود نمی‌شود.

وی با بیان این که شورای شهر و شهرداری قم پروژه‌های سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم را باوجود ظرفیت‌های زیادی گه در شرکت‌های بومی وجود دارد معطل نگه‌داشته است، گفت: یکی از اهداف این انجمن حمایت و پیگیری مشکلات سرمایه‌گذارانی است که مجموعه‌های دولتی مانند شهرداری با آنها نامهربانی کرده‌اند.

دبیر کل انجمن حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان قم ابراز داشت: نامهربانی با سرمایه‌گذاران بومی سبب شده تا برخی از پروژه‌های شهری بالغ‌بر ۲ دهه بر روی زمین بماند.

عباس پناه یادآور شد: جزیره‌ای عمل کردن و دخالت ندادن بخش خصوصی در تصمیم سازی‌ها از چالش‌های مهم توسعه قم است.

وی ابراز کرد: اگر نظرات بخش خصوصی در اجرای پروژه‌ها دخیل داده شود و از سرمایه‌گذاران بومی قم حمایت شود بسیاری از تنگناهای توسعه در قم گشوده می‌شود.

استان قم عباس پناه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر