کد خبر: 996606 A

مدیر مخابرات منطقه قزوین:

مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان مخابرات استان قزوین تلاش دارد تا برای تمامی سرویس‌هایی که قابل انجام خدمات غیرحضوری هستند برنامه‌ریزی‌های لازم را به عمل آورد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات قزوین، محمدرضا نصرآبادی در دیدار با مدیرکل پست استان اظهارکرد: نیازهای آموزشی و کسب و کار مردم در اولویت ارایه خدمات ما قرار دارند و تلاش داریم تا با سرعت و دقت به شهروندان سرویس‌های مخابراتی واگذار شود.

 مدیر مخابرات منطقه قزوین با تاکید بر انجام فعالیت‌های بین مجموعه دستگاه‌های ارتباطی استان، تاکید کرد: شیوع ویروس کرونا برای مجموعه‌های ارتباطی فرصتی را فراهم آورد که آنان بتوانند در فضای مجازی و غیرحضوری، خدمات خود را گسترده‌تر از گذشته کرده و زیرساخت‌های لازم در این رابطه را نیز فراهم کنند.

در این دیدار، رحیم برخورداری، مدیرکل پست استان نیز ضمن تبریک به مهندس نصرآبادی و تقدیر از فعالیت‌های انجام شده، اداره کل پست و شرکت مخابرات را از مجموعه‌های پرمخاطب و با حجم بالای خدمات به شهروندان دانست و اظهار داشت: با تفاهم و همدلی برای ارایه خدمات به مردم میهن اسلامی هر دو مجموعه از آمادگی‌های لازم برخوردار هستند.

سلامت مخابرات ویروس برنامه ریزی مخابرات استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر