کد خبر: 996042 A

با حضور ۲۰۰ تن از کارشناسان انجام شد؛

دوره تاب آوری با حضور ۲۰۰ تن از کارشناسان حوزه‌های اجتماعی و بهزیستی به شکل مجازی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل بهزیستی قزوین با اعلام این خبر اظهار داشت: دوره آموزشی"تاب آوری" با حضور ۲۰۰ نفر از مسئولان و کارشناسان اداره کل بهزیستی و حوزه‌های اجتماعی استان قزوین با هدف ارتقای سطح و توان روانی خدمت دهندگان برنامه‌های امور اجتماعی در تمامی دفاتر به ویژه اورژانس اجتماعی برگزار شد.

پری میرزایی افزود: در این دوره آموزشی بیش از ۱۰۰ تن از کارشناسان آسیب‌ها و اورژانس اجتماعی و همچنین ۴۰ کارشناس حوزه خانواده و زنان، ۱۵ کارشناس حوزه شبه خانواده و ۱۵ کارشناس حوزه کودکان و نوجوانان شرکت کردند. 

این مسئول اضافه کرد: نزدیک به ۳۵۰ کارشناس اجتماعی شامل کارشناسان مراکز دولتی و غیر دولتی و کارشناسان امور آسیب دیدگان اجتماعی و اورژانس اجتماعی، امور شبه خانواده، خانواده و زنان و همچنین امور کودکان و نوجوانان در استان قزوین فعالیت می کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی بهزیستی استان قزوین با اشاره به اینکه تاب آوری در کمک به حل بحران های اجتماعی نقش عمده ای ایفا می کند،اظهار داشت: شناخته شده ترین عاملی که با تاب آوری اجتماعی رابطه معکوس دارد آسیب پذیری اجتماعی است که به همین دلیل اداره کل بهزیستی استان قزوین در این موضوع برنامه های ویژه ای تدارک دیده است.

استان قزوین بهزیستی خانواده کودکان و نوجوانان معاون فرهنگی و اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر