کد خبر: 993232 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مطرح کرد:

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: پرونده‌های گران فروشی در استان قزوین خارج از نوبت و به شکل فوری مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هوشنگ محمدی در خصوص لزوم کنترل قیمت ها و برخورد با گرانفروشی اظهار کرد: شعبه ویژه ای برای رسیدگی به موارد گرانفروشی در استان تشکیل شده است.

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خاطرنشان کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی قزوین هیچ مماشاتی با متخلفان که برهم زننده نظم و آرامش و ثبات اقتصادی در جامعه هستند، نخواهد داشت.

محمدی ادامه داد: با تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص برخورد با گرانی کالاها، رسالت و وظیفه ما حساس تر از قبل شده و باید با هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه های مسوول در راستای مقابله و مهار گرانی گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: با تاکید مقام معظم رهبری بر نقش سازمان تعزیرات حکومتی در هماهنگی با سایر نهادها و دستگاه ها برای مهار گرانی و افزایش قیمت های بی دلیل و بدون توجیه برخی کالاها، باری مضاعف برای خدمت رسانی به جامعه را بر دوش خود احساس می کنیم و به درخواست رهبر معظم انقلاب لبیک می گوییم.

این مسئول بیان کرد: افزایش گشت های مشترک،پیگیری برای رفع خلاء های قانونی، رسیدگی فوری به شکایات، چابک سازی و هوشمندسازی فرایندها، مقابله با احتکار و اختفای کالاها با هدف مقابله با گران فروشی و قاچاق و توجه به حمایت از تولید را در اولویت کاری خود قرار داده ایم.

وی با تاکید بر اینکه قوانین مربوط به تعزیرات حکومتی باید بازدارندگی لازم را داشته باشند،اظهار داشت: در این بخش نیازمند اصلاح قوانین هستیم که امیدواریم این موضوع در دستور کار فوری مجلس قرار بگیرد.

استان قزوین افزایش قیمت تعزیرات رهبر معظم انقلاب اسلامی گرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر