کد خبر: 993062 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از ارائه ۲۲ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در رشته‌های مختلف به معلولان استان قزوین در نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، محسن مددی با اعلام این خبر گفت: این آموزش‌ها با هدف توانمندسازی معلولان، ایجاد فرصت های شغلی برای آنان و متناسب با توانایی های این قشر ارایه شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان افزود: آموزش های مهارتی محدودیت نمی شناسد و تلاش داریم تا هر اقشار و گروه های جامعه به تناسب نیاز و توانمندی خود از این آموزش ها بهره مند شوند.

مددی خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین راه‌ها برای توانبخشی معلولان و ارتقای منزلت اجتماعی این افراد، آموزش های مهارتی به آنهاست و آمادگی لازم را داریم تا با همکاری با دستگاه های مربوطه از جمله بهزیستی، این آموزش ها را به جامعه معلولان استان ارایه دهیم.

وی در ادامه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین و کانون معلولان توانا در سال جاری، گفت: در قالب این تفاهمنامه دوره‌های مهارتی متناسب با معلولان استان تعریف و اجرا می‌شود.

این مسئول یادآور شد: برگزاری مسابقات مهارتی از دیگر موضوعات این تفاهم نامه به شمار می رود.

استان قزوین روابط عمومی فنی و حرفه ای معلولان آموزش مهارتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر