کد خبر: 979779 A

از سوی مرکز نیکوکاری صورت گرفت؛

۳۱۳ بسته کمک معیشتی و کمک مومنانه از سوی مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم به مناسبت اربعین حسینی (ع) بین نیازمندان قزوینی توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رئیس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم روز جمعه با اعلام این خبر اظهار داشت: ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، از اربعین به عنوان تجلی‌گاه و باب نجات وادادگان و عاشقان آزاده جهان هستی در خیمه گاه معرفتی مولا و مقتدای آزادگان جهان و تکرار قرار عاشقی در شناخت آرمان‌های مکتب انسان‌ساز حضرت عشق و گامی مهم و مطمئن برای درک عمیق فلسفه قیام امام حسین (ع) نام برد.

حامد خیرخواهان خاطرنشان کرد: استمرار و تداوم کمک های مومنانه در ایام اربعین حسینی با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا و عدم توفیق حضور در راهپیمایی محضر ارباب از برنامه های مرکز نیکوکاری بوده است.

رئیس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم یادآور شد: بسته‌های توزیع شده شامل برنج، روغن، قند، شکر، ماکارونی هر یک به ارزش حدود پانصد هزار تومان بوده که توسط خیرین تهیه و به دست نیازمندان رسید.

با شیوع کرونا و لغو پیاده روی اربعین، موکب‌ها و مراکز نیکوکاری در قزوین نذورات این ایام  خود را صرف تهیه اقلام معیشتی و رساندن آنها به نیازمندان کرده اند.

امام حسین برنج پیاده روی عشق ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر