کد خبر: 971640 A

اسماعیلی خبر داد:

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: ثبت‌نام مرحله دوم صدور هنر کارت ویژه اعضای صندوق هنر که جهت بیمه به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شده‌اند، آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، محمد حسین اسماعیلی با اعلام این خبر افزود: با توجه به ضرورت یکپارچگی ارائه خدمات و تسهیلات از بستر واحد به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و تصمیات اتخاذ شده در خصوص صدور هنر کارت؛ در مرحله دوم ثبت نام، مشمولان بیمه تأمین اجتماعی عضو صندوق اعتباری هنر می‌توانند از ۲۹ شهریور از طریق سایت هنر کارت به نشانی  http://honar.cards/Home/signup به مدت ۱۰ روز نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات هنرکارت اقدام نمایند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین در ادامه گفت: از تمامی هنرمندان استان قزوین و عضو صندوق اعتباری هنر درخواست می‌شود هنگام تکمیل اطلاعات ثبت نام دقت لازم را به عمل آورده و کلیه عناوین فرم ثبت نام شامل اطلاعات فردی، اطلاعات تماس و عکس پرسنلی را با دقت تکمیل و بارگذاری نمایند.

 اسماعیلی تصریح کرد: تکمیل نکردن فرم ثبت نام یا درج اطلاعات ناقص به منزله نهایی نشدن اطلاعات ثبتی متقاضیان است.

وی گفت: اطلاع رسانی در خصوص زمان ثبت نام دیگر اعضای صندوق اعتباری هنر متعاقباً از طریق کانال‌های ارتباطی صندوق اعتباری هنر اعلام خواهد شد.

استان قزوین فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هنر هنر و رسانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر