کد خبر: 970888 A

انصاری خبر داد:

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: این استان در فعالیت فرهنگی و تربیتی شبکه شاد رتبه چهارم کشور را کسب کرده که رتبه بسیار خوبی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حجت الاسلام علی انصاری روز یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان قزوین، اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا در کشور سبب ایجاد زیرساختی بسیار مناسب برای دانش‌آموزان و فرهنگیان تحت عنوان برنامه شاد شد که بسیار کاربردی به حساب می اید.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین خاطرنشان کرد: در موضوعات آموزشی برنامه شاد می تواند به صورت رایگان و با سرعتی بالا محتوای مورد نیاز را به سمع و نظر مخاطبان برساند و دستگاه های مختلف فرهنگی می تواند از این ظرفیت به خوبی استفاده کنند.

وی افزود: البته دستگاه های فرهنگی باید در تولیدات خود رده سنی دانش آموزان و قشرهای مختلفی که می‌توان در آنها اثرگذاری داشت را شناسایی کرده و براساس نیازهای تولیدات را بارگذاری کنند.

انصاری تصریح کرد: در بحث تولیدات چند رسانه ای استان قزوین در حاضر وضعیت مناسبی را در اختیار دارد و باید این ظرفیت را قدر دانست و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کرد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین افزود: استان قزوین در بحث فعالیت فرهنگی و تربیتی شبکه شاد رتبه چهارم کشور را کسب کرده است که رتبه بسیار خوبی است و این رتبه می‌تواند با محتوای دستگاه های فرهنگی ارتقا یابد.

این مسئول با اشاره به اینکه تولیدات فرهنگی باید مرتبط با صبر و حوصله دانش آموزان باشد گفت : اگر دشمن توانسته از فضای مجازی استفاده کند دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی کشور هم باید از این فضا استفاده کنند و تاثیرپذیری لازم را در سنین مختلف داشته باشند.

اداره کل آموزش و پرورش استان فرهنگی و اجتماعی فضای مجازی فعالیت های فرهنگی معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر