کد خبر: 964989 A

به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره؛

اولین جلسه مجمع عمومی موسسین و اولین دوره انتخابات شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاسپین2 (آبیک) با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و با انتخاب اعضاء هیات مدیره برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حمید رضا خانپور در ابتدای این مجمع  اظهار داشت: به استناد ماده آئین اجرایی قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک‌های صنعتی و در اجرای تصویب نامه هیات وزیران، مجمع عمومی موسسین شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاسپین2 (آبیک) تشکیل و بعد از ثبت نام داوطلبین عضویت در هیات مدیره شرکت خدماتی انتخابات برگزار شد.

وی افزود: خوشبختانه واگذاری شهرک های صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای تولیدی فراهم کرده که اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مناسب جهت ارتقاء و نگهداری شهرک‌های صنعتی خصوصاً در بحث مبلمان شهری و زیرساخت ها بیش از پیش فعال‌تر عمل کنند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان در ادامه تصریح کرد: حضور پرشور صنعتگران و تولیدکنندگان در این مجمع موسسین نشان از شکوفایی و رونق تولید داشته وتشکیل هیئت مدیره های شرکتهای خدماتی گامی مهم در جهت اجرای اصل 44 قانون اساسی و کاهش تصدی گری بخش دولت خواهد بود.

در ادامه " شهرام احمدپور" فرماندار آبیک اظهار داشت: در سال جهش تولید صنعتگران و تولید کنندگان در خط مقدم تحقق این شعار می توانند گامهای اساسی در ایجاد اشتغال پایدار بردارند و حضور تولید کنندکان در این شهرک که با استقبال خوبی برخوردار است و تشکیل شرکت خدماتی با حضور سهامداران در راستای پیگیری مسایل و مشکلات آنها شکل می گیرد.

گفتنی است این مراسم که با حضور گسترده صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی کاسپین2( آبیک) و با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار شد، پس از معرفی 19 نفر از کاندیدهای عضویت در هیات مدیره شرکت پس از برگزاری انتخابات 5 نفر که بالاترین رای را کسب کرده به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاسپین 2 (آبیک ) به مدت دو سال انتخاب شدند.

شهرک صنعتی کاسپین 2 (آبیک) با مساحت95 هکتار می باشد که در حال حاضر در این شهرک 164 قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد شده که از این تعداد 37 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد ریال و اشتغال بیش از 1500 نفر نیز به بهره برداری رسیدند.

گفتنی است در راستای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری شهرک های و نواحی صنعتی به بخش خصوصی، تاکنون اداره 7 شهرک و ناحیه صنعتی کاسپین1، و کاسپین2،  لیا، آراسنج، حیدریه، خرمدشت و دانسفهان در استان به بخش خصوصی واگذار شد.

انتخابات بخش خصوصی مدیر عامل شرکت مشکلات هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر