کد خبر: 959270 A

در اقدامی خداپسندانه صورت گرفت؛

رئیس دانشگاه البرز آبیک در اقدامی خداپسندانه تأمین تعداد قابل توجهی از مخازن آب روستاهای محروم شهرستان هامون استان سیستان و بلوچستان را تقبل کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حسن آصفی مدیر عامل؛ ارجینی معاون داوطلبان و ارجمندی معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان به همراه رحیمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک با نوربخش خیر و رئیس دانشگاه البرز آبیک امروز دیدار و گفتگو کردند.

حسن آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین با بیان اینکه در این دیدار در زمینه فعالیت های بشردوستی، خیرخواهانه و همچنین طرح نذر آب ۳ به بحث و گفتگو پرداخته شد؛ افزود: نوربخش در اقدامی خداپسندانه تأمین تعداد قابل توجهی از مخازن آب روستاهای محروم شهرستان هامون استان سیستان و بلوچستان که دچار بحران خشکسالی شده‌اند را تقبل کرد که پس از تهیه جهت انتقال به سیستان و بلوچستان تحویل هلال احمر خواهد شد.

20

وی اشاره کرد: طرح ملی نذرآب 3 همانند دو سال گذشته در سطح استان سیستان و بلوچستان با حضور استان های معین در مناطق محروم و بحرانی متأثر از خشکسالی در نیمه دوم شهریورماه اجرا خواهد شد.

آصفی ادامه داد: نیک شهر، چابهار، هامون، نیمروز، خاش، نهبندان، ریگان و حاجی آباد از جمله مناطقی هستند که در شهریور ماه در حوزه معیشت و کووید ۱۹ و آب از سوی جمعیت هلال احمر استان های قزوین، گلستان، زنجان، مرکزی، قم و تهران پوشش داده می شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان با تاکید به این که هلال احمر حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان است در ادامه افزود: از مردم نوعدوست و خیر استان خواستارم تا در زمینه‌های مختلف درمانی و حمایتی کمک های خود را از طریق جمعیت هلال احمر به دست نیازمندان واقعی برسانند.

استان سیستان و بلوچستان پوشش جمعیت هلال احمر مدیرعامل جمعیت هلال احمر معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر