کد خبر: 958268 A

با حضور استاندار قزوین؛

یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی خرمدشت شهرستان تاکستان درصدد تولید ۱۴۰ رقم کالای شوینده و ایجاد ۲ هزار فرصت شغلی در منطقه است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین، فاز نخست این شرکت، تولیدکننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، شوینده و اسپری‌های صنعتی و بهداشتی در دومین روز از هفته دولت توسط استاندار قزوین، نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این واحد تولیدی که قصد دارد در آینده نزدیک صفر تا ۱۰۰ مواد اولیه تا مراحل بسته‌بندی محصولات خود را انجام دهد برای فاز نخست خود ۱۲۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است.

در فاز نخست، ۹۰ فرصت شغلی مستقیم توسط شرکت رویان پاک آریان در منطقه ایجاد شده و با سرمایه‌گذاری نهایی یک هزار میلیارد تومانی آن در سه سال آینده، زمینه فرصت شغلی برای ۲ هزار نفر نیز فراهم می‌شود.

این شرکت تولیدی با سرلوحه قرار دادن شعار اقتصاد مقاومتی و جهش تولید تلاش دارد تا در فاز ۲ خود و با تخصیص ۵.۵ میلیون یورو اقدام به ثبت سفارش دستگاه‌های خود کند که با انجام این کار تا سال آینده نیز زمینه فرصت شغلی ۴۰۰ نفر دیگر در این شرکت فراهم خواهد شد.

دولت مجلس شورای اسلامی نماینده مردم یورو محصولات آرایشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر