کد خبر: 954563 A

زرآبادی پور خبر داد:

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین از پذیرش سالانه بیش از 36 هزار دستگاه خودرو در مرکز معاینه فنی شهید رجایی شهرداری خبر داد.

به‌گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین، شیما زرآبادی‌پور اظهار کرد: مرکز معاینه فنی خودروی شهید رجایی شهرداری قزوین از مردادماه سال 85 فعالیت خود را آغاز کرده و از سال 87 نیز به صورت مکانیزه افتتاح شده است.

وی افزود: این مرکز اکنون به طور میانگین روزانه یکصد دستگاه خودرو را پذیرش می‌کند و در طول سال تعداد این خودروها به بیش از 36 هزار دستگاه می‌رسد.

این مقام مسئول تصریح کرد: البته در ماه‌های اوج فعالیت مرکز که شهریورماه در آستانه بازگشایی مدارس و پس از تعطیلات تابستانه و نیز اسفندماه در آستانه نوروز است، با افزایش ساعت کاری مرکز، تعداد خودروهای پذیرش شده نیز به میانگین 300 دستگاه در روز می‌رسد.

زرآبادی‌پور با اشاره به تعطیلی مرکز معاینه فنی شهرداری از پانزدهم اسفندماه 98 تا ششم اردیبهشت‌ماه 99 به دلیل شیوع کرونا ادامه داد: شیوع این ویروس سبب شد از سال جاری سامانه نوبت‌دهی آنلاین مرکز شهید رجایی راه‌اندازی شود؛ به نحوی که شهروندان می‌توانند پس از دریافت نوبت، در زمان مقرر برای دریافت خدمات به مرکز مراجعه کنند.

وی با اشاره به فعالیت 2 خط مکانیزه در مرکز معاینه فنی شهرداری قزوین بیان کرد: مرکز شهید رجایی تنها مرکز پذیرنده خودروهای دیزل نیمه‌سنگین زیر 3 تن در استان است.

زرآبادی‌پور تصریح کرد: این مرکز از شنبه تا چهارشنبه همه‌روزه صبح‌ها از ساعت 7:30 تا 14:30 و بعدازظهرها از ساعت 15 تا 17 فعالیت دارد و زمان فعالیت آن در روزهای پنجشنبه از ساعت 7:30 تا 13 است.

ترافیک خودرو شهرداری معاینه فنی رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر