کد خبر: 953794 A

با ارسال متنی صورت گرفت؛

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان قزوین نسبت به خبر لغو تمرین روز گذشته تیم والیبال شهرداری قزوین بواسطه بازی دورهمی کارکنان این اداره کل واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، در پی درج خبری با عنوان" لغو تمرین تیم والیبال شهرداری قزوین به دلیل بازی دورهمی کارمندان اداره کل ورزش استان" در خبرگزاری ایلنا، روابط عمومی ورزش و جوانان با صدور متنی نسبت به این خبر واکنش نشان داد.

در متن ارسالی آمده است: به استحضار جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان و علاقمندان به ورزش می رساند رسالت خطیر وزارت ورزش و جوانان و بالطبع زیرمجموعه های آن ڪه همانا ادارات ڪل ورزش و جوانان در سراسر ڪشور می باشد، توسعه و گسترش ورزش همگانی و قهرمانی است و اداره ڪل ورزش و جوانان استان قزوین نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

مجموعه ورزشی شهید بابایی قروین از بدو تاسیس، با مدیریت اداره کل تربیت بدنی سابق و ورزش و جوانان فعلی همواره به نحو مطلوب میزبان تیم‌های ورزشی استان در لیگ‌های مختلف داخلی و همچنین رویدادها و تورنمنت های مختلف بین المللی بوده است و این مهم همواره دغدغه مسئولین ورزشی استان می باشد تا دیار مینودری میزبانی شایسته برای رقابت های مهم باشد.

در این بین اداره ڪل ورزش و جوانان استان قزوین در راستای میزبانی هرچه بهتر و در خور شان استان سرافراز قزوین، در سال گذشته و همچنین سال جاری اقدام به تعمیر و بازسازی این مجموعه ورزشی در برخی بخش ها نمود تا در سال جاری با امڪاناتی بهتر در خدمت ورزشڪاران و علاقمندان به ورزش باشد.

در زمینه استفاده تیم های استانی حاضر در لیگ های مختلف ڪشوری نیز باطلاع می رساند؛ با توجه به وجود تیم های مختلف در لیگ های ڪشوری؛ تیم ها در وحله نخست مدیران و مسئولین آن تیم یا باشگاه را طی نامه‌ای به اداره ڪل ورزش و جوانان معرفی می ڪنند تا اداره ڪل ورزش و جوانان ضمن انعقداد تفاهم نامه همڪاری، نسبت به در اختیار قراردادن سالن های مورد نیاز آن باشگاه؛ زمینه آماده سازی مطلوب تیم ها را فراهم نماید.

در ادامه؛ تیم های لیگی استان زمان بندی میزبانی رقابت های خود در آن رشته و همچنین میزان نیاز روزها و ساعات تمرین خود را طی نامه ای به اداره ڪل ورزش و جوانان استان اعلام می ڪنند تا هماهنگی های لازم برای ساعات تمرین تیم ها صورت پذیرد تا تداخلی با تمرین دیگر تیم ها صورت نگیرد و تیم های لیگی استان در زمان های مناسب و بصورت عادلانه به تمرینات و آماده سازی خود بپردازند ڪه این مهم مورد تایید تیم‌های حاضر در لیگ های مختلف در سال های گذشته می باشد.

در خاتمه؛ اداره ڪل ورزش و جوانان استان قزوین ضمن تقدیر مجدد از حمایت های ارزشمند مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین از ورزش همگانی و قهرمانی استان؛ تمامی تلاش خود را در راستای اقتدار و موفقیت بیش از پیش ورزش استان صورت خواهد داد.

اداره کل ورزش و جوانان اداره ورزش و جوانان استان قزوین جامعه روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر