کد خبر: 951828 A

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: لازمه تولید پایدار و امنیت غذایی با حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی امکان پذیر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از  قزوین، فاطمه خمسه اظهار کرد : تنها در صورتی می‌توان شعار سال مبنی بر جهش تولید را محقق کرد که اراضی کشاورزی بیش از پیش صیانت شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بیان کرد: هرگونه تغییر کاربری در اراضی کشاورزی نه تنها تولید را متوقف می‌کند، بلکه در آینده امنیت غذایی را نیز با تهدیدات جدی مواجه می‌سازد.

خمسه تصریح کرد : در تمامی مراحل اداری، اجرای ضوابط قانونی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی یاد آور شد : رسیدگی به امورات مراجعین به نحوی صورت پذیرد که پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده و از ورود افراد بدون ماسک به اداره خودداری شود.

این مسئول ادامه داد: تکریم ارباب رجوع و راهنمایی آنها از مواردی است که کارکنان باید به آن اهتمام داشته باشند و امورات مردم را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

پرویز عبدی مدیر امور اراضی استان قزوین نیز در این دیدار گفت: اجرای احکام قضایی در تخریب‌های غیرمجاز از موضوعاتی است که در آن‌حقوق شهروندی رعایت می‌شود.

عبدی افزود : تغییر کاربری اگرچه یک عمل غیرقانونی است، اما برای جلوگیری از این پدیده باید دستگاه‌های فرهنگی وارد عمل شده و خیلی از موضوعات را برای مردم تبیین کنند.

تغییر کاربری حقوق سازمان جهاد کشاورزی استان کشاورزی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر