کد خبر: 950036 A

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری خبرداد:

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین از شناسایی ۱۵۰ نقطه پرخطر در معابر و اماکن عمومی شهر توسط حوزه نظارت معاونت خدمات شهری قزوین از ابتدای سال ۹۹ تاکنون خبرداد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، وحید مقدم سلیمی با اعلام این خبر گفت: با استناد به تبصره ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها گفت: با توجه به وظیفه شهرداری درخصوص رفع خطر و ارتقای ایمنی معابر شهر، از ابتدای سال ۹۹ تاکنون بیش از ۱۵۰ نقطه پرخطر در معابر و اماکن عمومی شهر شناسایی شده و برای رفع به مناطق، سازمان‌ها و حوزه‌های مربوطه ابلاغ شده است.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری افزود: مواردی چون خطرات ناشی از تخریب ابنیه، تأسیسات و تجهیزات مبلمان شهری و حفاری‌های معابر شهر از جمله مواردی است که به عنوان نقاط پرخطر شناخته شده و نیازمند ایمن‌سازی است.

مقدم‌سلیمی ادامه داد: شناسایی نقاط پرخطر شهری به‌ صورت مستمر در حال انجام بوده و موارد شناسایی‌ شده توسط حوزه هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری این معاونت به حوزه‌های مربوطه ابلاغ می‌شود.

وی یادآور شد: شهروندان گرامی می‌توانند نقاط پرخطر شهری را از طریق سامانه ۱۳۷ به شهرداری اعلام کنند تا اقدامات لازم و فوری برای رفع خطر و ایمن‌سازی صورت پذیرد.

شهرداری قانون شهری معاونت پرخطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر