کد خبر: 949064 A

مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین خبرداد:

مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین از صعود تیم والیبال شهرداری و شورای شهر قزوین به لیگ برتر خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدابراهیم عصارزاده با اعلام این خبر گفت: صعود تیم والیبال شهرداری قزوین به لیگ برتر، به منظور صدور مجوز حضور این تیم در لیگ برتر، پیگیری‌ و جلسات متعددی برگزار شد.

مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین با بیان اینکه موضوع صعود تیم والیبال به لیگ برتر باید در کمیسیون ورزش شورای شهر قزوین مطرح شود، عنوان کرد: خوشبختانه در بحث اعتبارسنجی، شهرداری و شورای شهر قزوین از نظر مالی و زیرساختی شرایط حمایت از تیم را داشته و در این زمینه اقدامات لازم در دستور کار است و با توجه به حمایت‌های اعضای شورای شهر و شهردار روزهای پر امید و آتیه‌ای پربار در انتظار والیبال شهرداری است.

عصارزاده ادامه داد: مسابقات لیگ برتر والیبال کشور از اواسط شهریور ماه سال جاری آغاز خواهد شد و تیم براساس تصمیمات ستاد مقابله با کرونا برنامه‌ریزی خواهد کرد.

وی بیان کرد: هدف تیم والیبال قزوین از حضور در لیگ برتر، تثبیت جایگاه تیم بوده و خوشبختانه تیم در فصل گذشته با مشکلات مالی مواجه نبود و تسویه کامل صورت گرفته است.

این مسئول در پایان ضمن تشکر از زحمات و حمایت های اعضای شورای شهر و شهردار قزوین و با بیان اینکه سوت لیگ برتر والیبال پس از ۱۳ سال در قزوین نواخته می‌شود، گفت: امسال این مسابقات با ۱۴ تیم بسته شده و در آخر ۴ تیم از لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط خواهند کرد.

شهرداری لیگ برتر لیگ برتر والیبال والیبال شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر