کد خبر: 944143 A

مسئول سازمان بسیج رسانه استان:

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: ۱۱۲ نفر در مسابقه کتابخوانی قدرت و شکوه زن که به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب برگزار شده بود به قید قرعه انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد کشاورز با بیان این مطلب اظهار کرد: این مسابقه از کتاب «قدرت و شکوه زن» درباره ویژگی‌ها و برتری‌های زنان بود که در هفت فصل مادر، پایه بهشتی شدن انسان ها، زن، مبدا همه خیرات، سعادت و شقاوت کشورها به دست زنان، کمبود محبت مادری، منشا فساد عالم، شغل اصلی زن،  قدرت زن در مدیریت همسران و اجر زنان بیش از مردان ارائه شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان افزود: این کتاب با مقدمه حجت الاسلام علیرضا پناهیان توسط واحد پژوهشی بیان معنوی تدوین شده است.

کشاورز گفت: در مجموع ۱۱۲ نفر با ارسال پاسخ نامه از طریق فکس و پیامک در مسابقه مشارکت کردند که تعداد ۵۵ نفر پاسخ صحیح را ارسال نموده بودند.

وی با توصیه به اهمیت قائل شدن خانواده‌ها به بحث اوقات فراغت و مطالعه در شرایط کرونایی، به گزینه‌های صحیح اشاره کرد و گفت : عدد ۱۴۳۴۳۲۱۱ گزینه‌های صحیح مسابقه بود که به قید قرعه خانم‌ها طیبه میرزایی، رقیه صوفی نیارکی و مریم جمالی به عنوان سه برنده مسابقه انتخاب شدند.

استان قزوین بسیج رسانه مسابقه کتابخوانی عفاف و حجاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر