کد خبر: 943414 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

استاندار قزوین با صدور پیامی ضمن تبریک هفته ملی مهارت، اظهار داشت: توسعه کشورها در سایه برخورداری از نیروهای ماهر و توانمند محقق می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، در پیام هدایت الله جمالی پور به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت که روز سه‌شنبه صادر شده، آمده است: بدون تردید در عصر حاضر نیروی انسانی ماهر و توانمند، پایدار ترین و مطمئن ترین تکیه گاه رونق و شکوفایی تولید و اقتصاد کشور می باشد. توجه به مهارت و ارتقاء آن نقش بسزایی در توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی داشته و ضمن تعالی سازمانی، پیشرفت و آبادانی کشور را نیز به دنبال خواهد داشت.

در بخش بعدی این پیام آمده است: امروزه همه دانشمندان حوزه توسعه معتقدند توسعه کشور ها فقط در سایه نیروی انسانی ماهر و توانمند محقق می شود و آموزش و مهارت اساسی ترین کلید توسعه و پیشرفت کشورها می باشد .

در پایان این پیام آمده است: اینجانب ضمن گرامیداشت هفته ملی آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی ،این هفته را به کلیه مدیران و کارکنان آموزش فنی و حرفه‌ای استان و مدیران و موسسین مربیان آموزشگاه‌های فنی حرفه ای آزاد استان و همچنین ذینفعان اعم از جوانان جویای کار و واحدهای تولیدی، صنفی و خدماتی تبریک عرض نموده و از اهتمام و تلاش مجموعه آموزش فنی و حرفه ای در امر مهارت آموزی و تحقق شعار جهش تولید تقدیر و تشکر می کنم و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان خدمتگذار این حوزه تندرستی و سلامت مسئلت دارم.

31 تیر تا ششم مرداد ماه به عنوان هفته ملی مهارت نامگذاری شده است.

اقتصاد کشور توسعه و پیشرفت فنی و حرفه ای نیروی انسانی آموزش های فنی و حرفه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر