کد خبر: 932986 A

با هدف آشنایی از جاذبه های تاریخی شهر قزوین؛

۵۰ تن از فعالان صنعت گردشگری شامل مدیران دفاتر مسافرتی، راهنمایان تورها و بلاگرهای و فعالان فضای مجازی این حوزه در قالب یک تور امروز یکشنبه وارد قزوین شدند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین، این تور به مدت ۲ روز و با هدف آشناسازی فعالان‌گردشگری کشور با جاذبه‌های تاریخی و طبیعی شهر قزوین و شهرستان آوج برگزار می شود.

در این تور راهنمایان، نمایندگان دفاتر خدمات مسافرتی، فعالان فضای مجازی، عکاسان و خبرنگاران از استان‌های تهران، البرز، قم، مازندران، گیلان، کرمانشاه، اصفهان، همدان و زنجان حضور دارند و در سفر خود به استان قزوین با جاذبه‌های گردشگری و آثار تاریخی - فرهنگی شهر قزوین و شهرستان آوج آشنا می‌شوند.

دروازه تاریخی درب کوشک، دهکده طبیعت و مجتمع اقامتی بامسان واقع در منطقه نمونه گردشگری باراجین، مسجد جامع عتیق و خیابان سپه، کاخ موزه چهلستون، موزه شهر، حسینیه امینی ها، آب انبار سردار بزرگ و مجموعه تاریخی فرهنگی سعدالسلطنه در قزوین و پل معلق، آبشار شاه دره، کاروانسرای شاه عباسی آوج و برج‌های دوگانه خرقان در شهرستان آوج از آثار و جاذبه هایی هستند که فعالان گردشگری کشور در این تور ۲ روزه از آنها بازدید می کنند.

کمک به معرفی جاذبه‌های قزوین و تبدیل این استان از معبر به مقصد گردشگری از اهداف برگزاری این تور است.

استان قزوین جاذبه های تاریخی فضای مجازی گردشگری صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر