کد خبر: 930495 A

مدیر منطقه دو شهرداری خبرداد:

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین از جلوگیری از 103 ساخت و ساز و تعمیرات غیرمجاز در خرداد ماه امسال در منطقه دو شهرداری قزوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، کیومرث فدایی‌فر با اشاره به مهمترین اقدامات واحد اجرائیات منطقه دو شهرداری قزوین در خرداد ماه امسال اظهار کرد: واحد اجرائیات منطقه دو در این ماه اقدامات متعددی را در زمینه ممانعت از ساخت و ساز و تعمیر غیرمجاز، اجرای حکم، ارائه اخطار کتبی جهت تعطیلی کار، اخذ تعهد کتبی از متخلفین، جمع آوری وسایل متخلفین، ارائه اخطار کتبی به مغازه داران و غیره انجام داده است.

مدیر منطقه دو شهرداری ادامه داد: در همین راستا یکی از اقدامات مهم این واحد ممانعت از ساخت و ساز و تعمیرات غیرمجاز بوده است که در این ماه بالغ بر 103  مورد بوده است.

فدایی فر عنوان کرد: شهروندان قزوینی باید در ساخت و سازها و تعمیرات ساختمانی خود قوانین شهرداری را رعایت کنند و براساس قوانین موجود ساخت و سازهای خود را انجام دهند.

وی فر خاطرنشان کرد: شهروندان در زمینه ساخت و ساز از لحاظ قانونی توجیه می شوند ولی باز هم عده ای به قوانین اعتنا نکرده و تخلفات مختلفی را انجام می دهند.

این مسئول افزود: امیدواریم با افزایش قانون مداری شهروندان که تاحدود زیادی هم توسط بسیاری از همشهریان انجام می شود دیگر شاهد دستور ممانعت ساخت و ساز هیچ بنایی نباشیم.

ساخت و ساز شهرداری قانون تخلفات قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر