کد خبر: 930485 A

معاون عمرانی منطقه سه شهرداری قزوین:

معاون عمرانی شهرداری منطقه سه شهرداری قزوین گفت: بوستان شهروندی ناحیه مینودر قزوین با اعتبار ۴ میلیارد تومانی به عنوان نخستین پارک آموزش شهروندی با رویکرد مدیریت پسماند به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حبیب اله پیله‌چی با اشاره به اهم پروژه‌های این منطقه اظهار کرد: پارک آموزش شهروندی در ناحیه مینودر با مساحت بیش از یک هکتار یکی از پروژه‌های مهم منطقه سه بوده که مراسم افتتاح آن به زودی و در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

 معاون عمرانی منطقه سه شهرداری بیان کرد: اعتبار این پروژه ۴ میلیارد تومان بوده و به عنوان نخستین پارک آموزش شهروندی با رویکرد مدیریت پسماند شناخته می‌شود.

پیله‌چی با بیان اینکه افزایش سرانه فضای سبز از اولویت‌های جدی منطقه سه است، خاطرنشان کرد: ساختمان ابنیه پارک آموزش شهروندی ۷۵۰ مترمربع زیربنا داشته و مابقی مساحت شامل فضای سبز، سرویس بهداشتی، ست ورزشی، بازیگاه کودک و المان‌های مختلف است.

وی تصریح کرد: پروژه پارک امیرکبیر نیز  به مساحت ۲.۵ هکتار واقع در ناحیه مهدیه در دست احداث بوده که اعتبار آن با ۲۵ درصد افزایش قرارداد ۹ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

این مسئول عنوان کرد:  پارک امیرکبیر طی سه ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید که شامل زمین ورزشی، سرویس بهداشتی اعم از سرویس ویژه معلولان، بازیگاه و فضای سبز است.

شهرداری فضای سبز معاون معلولان سرانه فضای سبز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر