کد خبر: 929481 A

معاون اقتصادی استاندار:

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: با سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان قزوین می‌توان گام موثری در تحقق شعار سال جهش تولید برداشت.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، عیسی قبادی در بازدید از شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین، اظهار کرد: برای شتاب در روند توسعه پایدار استان توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی اقدامی موثر و تعیین کننده است و با سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی می‌توان در جهت تحقق جهش تولید گام‌های مهمی برداشت.

معاون اقتصادی‌استاندار یادآور شد: در شرایط کنونی که یک‌شرایط خاص و ویژه و به نوعی در جنگ اقتصادی هستیم، واحدهای‌تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی بعنوان فرماندهان این جنگ نابرابر هستند و باید دغدغه‌های تولید کنندگان مرتفع شود.

قبادی افزود: مدیران باید با سعه صدر وقت بیشتری را برای حل مشکلات مردم و بویژه تولیدکنندگان بگذارند و با رفع موانع زیر ساختی باید شرایط را برای ایجاد واحدهای صنعتی جدید نیز ایجاد کنند.

وی ادامه داد: در جنگ اقتصادی سنگرهای مورد هدف بخش تولید و صنعت هستند و ما مسئولان وظایف سنگینی داریم و با انسجام مدیریتی در حوزه صنعت می توانیم میدان دار این جنگ باشیم .

این مسئول اضافه کرد: استان قزوین از ظرفیت‌های ویژهای برخوردار است که ایجاد و احیا شهرک‌های صنعتی کمک بسیاری در شکوفایی این ظرفیت‌ها خواهد کرد.

در این بازدید که مدیر کل دفتر اقتصادی، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت و رئیس دفتر معاون اقتصادی استاندار قزوین نیز حضور داشتند، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گزارشی از وضعیت شهرک های موجود و همچنین روند احداث و بهره برداری ساختمان جدید شرکت شهرک ها ارائه کرد.

استان قزوین دارای یک شهر صنعتی، ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

استان قزوین جنگ رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سرمایه گذاری مشکلات مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر