کد خبر: 928961 A

معاون سیاسی استاندار:

معاون سیاسی استاندار و جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان قزوین گفت : استفاده از ماسک در ادارات استان قزوین به ویژه در بانک ها و شهرداری ها الزامی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، منوچهر حبیبی اظهار کرد: کرونا بی رحم ترین پدیده یک قرن اخیر است و بهترین ، ساده ترین و کم هزینه ترین شیوه مبارزه و مقابله با کرونا، استفاده از ماسک است.

معاون سیاسی استاندار یادآورشد : برخی به اشتباه تصور می‌کنند که دیگر ضرورتی به رعایت اصول بهداشتی نیست، درحالی که تمامی مراکز تجاری و اداری باید همچنان فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

حبیبی خاطرنشان کرد : توصیه های موکد سازمان جهانی بهداشت و متخصصان امر، ضرورت استفاده از ماسک در مراودات ، اجتماعات، خریدها، حضور در بازار بویژه تجمع های بالای ۳ نفر است.

وی ادامه داد : به مسئولین ادارات ، دستگاه های اجرایی و به ویژه بانک ها و شهرداری ها تذکر داده شده است که در برخورد با ارباب رجوع و مراجعان حتماً باید ماسک داشته باشند.

این مسئول  بیان کرد: در بانک ها و شهرداری هایی که مراجعان و ارباب رجوع بیشتری دارند ، حساسیت و اهمیت موضوع مضاعف می شود ، لذا این مهم می بایست جدی انگاشته شود .

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا یادآور شد : دستگاه های اداری موظفند ، استفاده از ظرفیت دولت الکترونیک را افزایش دهند و جز در موارد ضروری از ارائه خدمات حضوری اجتناب کنند.

استان قزوین دولت الکترونیک شهرداری ماسک ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر