کد خبر: 928475 A

به پاس قدردانی از قهرمانان سلامت؛

جایزه آهنگسازی " ضربآهنگ زندگی" با موضوع قدردانی از قهرمانان سلامت در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، انجمن موسیقی قزوین و دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین نخستین جایزه آهنگسازی ضرباهنگ زندگی با موضوع قدردانی از قهرمانان سلامت را برگزار می‌کنند.

این رویداد موسیقایی به پاس قدردانی و سپاس از کادر بهداشتی و درمانی کشور برگزار می شود؛ لذا آثار ارائه شده باید در این زمینه تهیه و ارسال شود.

آثار ارسالی می‌توانند در تمامی ژانر‌های موسیقی ارائه شوند و باید به صورت باکلام و حول موضوع این رویداد باشند.

انجمن موسیقی قزوین اعلام کرد که تمامی آثار ارسال شده مورد کارشناسی و داوری قرار می‌گیرد و از میان آنان به آثار برگزیده جوایز نفیسی اهداء خواهد شد و اثر برتر نیز مورد تقدیر ویژه قرار خواهد گرفت و به صورت کلیپ تصویری ضبط و منتشر خواهد شد.

در صورتی که در ساخت آثار از اشعار شاعران معاصر استان قزوین استفاده شود، جایزه ویژه‌ای نیز برای شعر برتر در نظر گرفته شده است.

انجمن موسیقی استان قزوین از علاقه‌مندان و هنرمندان به شرکت در این رویداد بزرگ موسیقیایی و اجتماعی خواست تا فیلم اجرای آثار خود را بصورت حرفه‌ای یا با گوشی موبایل ضبط کنند و به صورت حضوری به دفتر انجمن موسیقی استان تحویل دهند و یا از طریق تلگرام انجمن به شماره ۰۹۰۱۵۵۵۹۰۵۲ و به آیدی @anjomaaan۱۳۹۵ ارسال کنند.

متقاضیان شرکت در این رویداد هنری برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحات اینستاگرام به آدرس anjomanmosighighazvin@ و تلگرام انجمن به آدرس t.me/anjomanmosighighazvin مراجعه کنند و یا با دفتر انجمن موسیقی به شماره ۳۳۳۵۰۰۷۱ تماس بگیرند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دانشگاه علوم پزشکی استان سلامت کارشناسی موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر