کد خبر: 918894 A

دادستان تاکستان:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان گفت: کارگروه تخصصی پیشگیری از تخلفات بهداشتی با محوریت افزایش امنیت غذایی و امنیت زیستی در شهرستان تاکستان تشکیل شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین،حسین رجبی اظهار کرد: کنترل بهداشت و افزایش امنیت زیستی در شهرستان از طریق تامین غذای سالم ضروری است، چرا که در نهایت موجب حفظ سرمایه‌های انسانی، سرمایه‌های دامی و اقتصادی در کشور شده و سبب می‌شود جامعه‌ای سالم و عاری از بیماری داشته باشیم.

دادستان تاکستان افزود: البته انجام این امر مستلزم همفکری، هم افزایی و همکاری دستگاه‌های متولی بهداشت با حمایت دستگاه قضایی خواهد بود که در این زمینه به اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان که داوطلب اجرای تشکیل کارگروه تخصصی پیشگیری از بروز تخلفات بهداشتی بود ابلاغ شده با حمایت و همکاری این دادسرا و حضور نماینده دادستان، شبکه بهداشت و درمان، محیط زیست و شهرداری تاکستان اقدام به تشکیل کارگروه مذکور کند.

رجبی یادآور شد: این کارگروه به منظور پیشگیری و رفع زمینه‌های بروز تخلفات بهداشتی، رفع معضلات مرتبط با سلامت شهروندان، کاهش پرونده‌های قضایی بهداشتی، جلوگیری از هدر رفت منابع غذایی از طریق معدوم سازی محموله‌های فاسد، حفظ منابع غذایی و افزایش امنیت زیستی تحت نظارت مستقیم دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان فعالیت خواهد کرد.

انقلاب دادسرا سلامت امنیت تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر