کد خبر: 883767 A

مدیرکل راهداری استان خبرداد:

پروانه فعالیت شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در قزوین به منظور کاهش مراجعه حضوری به ادارات، به صورت غیر حضوری تمدید می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، جواد حق لطفی اظهار کرد: در راستای اهداف و برنامه‌های ستاد ملی مبارزه و مقابله با ویروس کرونا کارت هوشمند رانندگان و پروانه فعالیت شرکت‌های حمل کالا و مسافر در قزوین به صورت غیرحضوری و اینترنتی تمدید می‌شود.

مدیرکل راهداری استان قزوین این کار را در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دانست و افزود: همچنین پروانه فعالیت شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر جاده‌ای که تا پایان اسفند ماه امسال به اتمام می‌رسند تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۹ به صورت غیرحضوری و موقت تمدید می‌شود.

حق لطفی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و خطر احتمال ابتلاء از طریق تماس‌های رو در رو، به دستور سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، این امکان فراهم شده که شرکت‌های حمل و نقل و کارگزاری که زمان انقضای پروانه فعالیت آنها به اتمام رسیده دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای تمدید پروانه نداشته باشند.

وی یادآور شد: در حال حاضر ۴۳ شرکت مسافربری و ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا شامل ۸۲ شرکت داخلی، ۲ شرکت بین المللی و ۳ نمایندگی در استان قزوین فعالیت می‌کنند.

این مسئول عنوان کرد: در خصوص تمدید کارت هوشمند نیز طی این مدت تا اطلاع ثانوی، رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل جاده‌ای می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.smartcard.rmto.ir نسبت به این امر اقدام کنند.

استان قزوین جاده حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده کارت هوشمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر