کد خبر: 849938 A

فرمانده انتظامی تاکستان خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از وقوع یک فقره تصادف و کشته شدن ۲ نفر در این سانحه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ کوروش عزیزی روز یکشنبه با اعلام این مطلب، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک مورد تصادف در شهرستان  تاکستان بلافاصله ماموران  پلیس راهور و کلانتری ۱۲ برای بررسی موضوع در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: مأموران پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک دستگاه کامیون باری "بنز ۶ چرخ" با یک دستگاه موتورسیکلت دارای ۲ ترک برخورد کرده که راکب به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت و سرنشین به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه کارشناسان پلیس راهور علت وقوع این حادثه را عدم توجه به جلو توسط راننده کامیون اعلام کردند، افزود: سرنشین موتور سیکلت بعد از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان خاطرنشان کرد: در تصادفات موتورسیکلت بیشترین ضربه به سر راکب و سرنشینان این وسیله نقلیه می خورد که استفاده از کلاه ایمنی باعث کاهش ضربات وارده می شود.

وی یادآورشد: از همه راکبان موتورسوار تقاضا دارم با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی و از انجام حرکات نمایشی و خطر آفرین خودداری کنند تا شاهد بروز اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.

پلیس راهور تصادف مرکز فوریت های پلیسی موتورسیکلت سانحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر