کد خبر: 849822 A

فرمانده انتظامی استان:

با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ۲۱ خرده فروش مواد مخدر در شهرستان قزوین دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار مهدی حاجیان گفت: به منظور افزایش احساس امنیت و رفاه عمومی و پاسخگویی به مطالبات مردمی، مرحله دیگری از طرح ارتقای امنیت اجتماعی دیروز در شهرستان قزوین اجرا شد.

سردار حاجیان افزود: مأموران انتظامی با تشکیل تیم‌های عملیاتی در عملیات مشترک پلیس‌های تخصصی، ۲۱ معتاد خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اضافه کرد: در این طرح ۴۸ واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفت که از این تعداد به ۸ واحد صنفی تذکر واخطار پلمب داده شد و ۵ باب ضایعاتی نیز تعطیل شد.

این مقام ارشد انتظامی استان از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در استان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کنند و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

وی با اشاره به دستگیری ۸ سارق در این طرح اضافه کرد: کشف ۶ دستگاه موتور سیکلت سرقتی و توقیف ۱۱ خودروی دارای دستور قضائی از دیگر توفیقات پلیس بوده است.

سردار حاجیان خاطر نشا ن کرد: از ۳۲۷ واحد صنفی نیز بازدید به عمل آمد که ۳۸ واحد صنفی متخلف پلمب و به ۷۸ واحد صنفی اخطار و تذکر داده شد.

به گفته فرمانده انتظامی استان، کشف ۲۸ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق، ۸۸ بسته تنباکو و توتون، ۳۱۰ لباس نامتعارف، کشف ۱۲۱ پایه قلیان و پلمب ۴ سفره خانه و کشف ۸۱۰ قلم انواع لوازم آرایشی خارجی قاچاق از دیگر توفیقات این طرح برشمرد.

این مقام ارشد انتظامی استان، ضمن تأکید بر همکاری و ارتباط مداوم با پلیس، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرم و ناهنجاری و موارد مشکوک، مراتب را از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

جرم مرگ معتاد مواد مخدر امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر