کد خبر: 833840 A

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن قزوین تاکید کرد:

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان بر حضور فعالتر بانوان بازرگان در انتخابات آینده اتاق بازرگانی کشور تاکید کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا یک سوم هیات پارلمانی بخش خصوصی اتاق ایران به زنان تعلق یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین روز سه‌شنبه در دیدار با روسای کانون زنان بازرگان کشور که با حضور سیده فاطمه مقیمی رئیس کانون زنان بازرگان کشور همراه بود، اظهار داشت: نیمه جامعه که زنان هستند پررنگ‌تر از گذشته با به عرصه‌های کارآفرینی گذاشته‌اند.

مهدی بخشنده با بیان اینکه زنان بازرگان باید در انتخابات آینده اتاق بازرگانی کشور حضور فعال‌تری داشته باشند، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا یک سوم هیات پارلمانی بخش خصوصی اتاق ایران به زنان تعلق یابد.

این فعال بخش خصوصی گفت: با حضور زنان توانمند و موثر در حوزه کارآفرینی و اقتصادی شاهد بهبودی اوضاع اقتصادی در جامعه هستیم.

وی همچنین گفت: فعالیت زنان بازرگان در سال‌های اخیر نشان داده است که ظرفیت‌های فراوانی در فعالات اقتصادی زن وجود دارد که از آنها باید برای پیشبرد توسعه کشور در حوزه اقتصادی استفاده کرد.

۱۴ تن از روسای کانون زنان بازرگان کشور روز سه‌شنبه برای بازدید از چند واحد صنعتی و شرکت در نشست ملی زنان بازرگان کشور به استان قزوین سفر کرده اند.

اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی انتخابات زنان صنایع و معادن کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر