کد خبر: 831810 A

مدیر کل مدیریت بحران قزوین خبر داد:

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین از برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت بحران و امداد و نجات برای بانوان و خانواده در شهرستان البرز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، قدرت اله مهدیخانی در حاشیه برگزاری دو کارگاه آموزشی در شهرستان‌های محمدیه و الوند اظهار داشت: رویکرد و سیاست جدید مدیریت بحران استان بر مبنای گسترش آموزش و ارائه پیش آگاهی به منظور ارتقاء سطح دانش و آمادگی عموم جامعه و بالاخص اقشار آسیب پذیرپایه گذاری شده و از پتانسیل‌های موجود در استان، برای تحقق این هدف استفاده می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین افزود: بانوان در هر سطح و رده اجتماعی که باشند از عناصر بسیار مهم و تاثیرگذارند که آموزش به آنها گام موثری در مقابله با بحران‌ها بوده و سرمایه‌گذاری در حوزه آموزش به خانواده نتایج بسیار مطلوب و ارزشمندی را عاید جامعه خواهد نمود.

وی ادامه داد: براساس تفاهمنامه منعقده با اداره کل بانوان و خانواده استانداری، آموزش به بانوان وخانواده ها در سطح استان، به تفکیک هر بخش و بنا بر نیاز آنها که بر اساس شناسایی مخاطرات موجود در هر شهرستان احصاء شده، توسط اداره کل مدیریت بحران در محل بخش های مربوطه برگزار شده که تا کنون 17 بخش از 19 بخش استان از آموزش های فوق بهره مند شده اند.

مهدیخانی در پایان اظهار داشت: برنامه‌های آموزشی اداره کل مدیریت بحران برای دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان دستگاه های اجرایی، شاغلین صنایع و... نیز در حال انجام است.

امداد و نجات جامعه خانواده دانش آموزان مدیریت بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر