کد خبر: 828043 A

رئیس اداره گاز آبیک مطرح کرد:

رئیس‌اداره گاز شهرستان آبیک گفت: پس از چندین سال پیگیری، تفکیک خطوط انتقال گاز شهرستان آبیک از شهرستان نظرآباد استان البرز تحقق یافت.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، علی‌محمد مومنی در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان آبیک اظهار کرد: با تفکیک کامل خطوط انتقال گاز شهرستان آبیک از شهرستان نظرآباد استان البرز و ایستگاه‌های جداگانه گاز، در زمینه کمبود گازرسانی در این شهرستان دغدغه و نگرانی نداریم.

وی با اشاره به وجود یک سِری خطوط گاز و احتمال آسیب به آنها افزود: در طول تابستان امسال اقدامات کاملی‌صورت گرفت و عمق مسیرهایی گاز طبیعی که در معرض سیل قرار داشتند از سمت ایستگاه‌های خاکعلی به آبیک افزایش یافت.

رئیس اداره گاز شهرستان آبیک ادامه داد: با توجه به تاکیدات دفتر ریاست جمهوری و استانداری قزوین، مصارف گاز ادارات پیگیری شده و کنترل مصارف در دستور کار قرار گرفته و مسئولان همکاری لازم را دارند.

مومنی بر انجام حفاری‌ها با دقت و هماهنگی بیشتر تاکید و اضافه کرد: برخی حفاری‌های غیرمجاز صورت می‌گیرد که اداره گاز را با مشکل مواجه می‌کند و در ترمیم برخی خطوط که از داخل منازل صورت گرفته، مجبور هستیم گاز را قطع کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حفاری‌ها در داخل روستاها با تاییدیه دهیاران و در شهرها باید با تاییدیه شهرداری‌ها باشد ضمن اینکه برای هر گونه حفاری باید تاییده اداره گاز وجود داشته باشد و مکاتبه هم صورت گرفته باشد.

استان البرز ریاست جمهوری سیل گاز انتقال گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر