کد خبر: 820231 A

مدیرعامل شرکت کاز استان خبر داد:

۳۶ دوره آموزش ایمنی، بهداشت و محیط زیست نیمه نخست امسال برای کارکنان رسمی، قراردادی و ارکان ثالث شرکت گاز استان قزوین برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین روز سه شنبه اظهار داشت: این دوره ها با هدف ارتقای آگاهی کارکنان این شرکت در حوزه مسایل ایمنی و بهداشت کار برگزار شده است.

اسماعیل مفرد بوشهری همچنین گفت: ۹۱ دوره آموزشی در قالب حوزه‌های عمومی، فنی و تخصصی، شغلی و به روز شدن دانش مسئولان و کارکنان شرکت گاز قزوین طی سال جاری برگزار شد.

مفرد بوشهری با بیان اینکه دوره‌های برگزار شده شامل مدیریت و تخصص برای اعضای هیات مدیره شرکت و همچنین دوره های فنی و تخصصی کارکنان بوده است، تصریح کرد: برای انجام این دوره‌ها ۱۰ هزار و ۶۳۰ نفر ساعت آموزش شغلی، تخصصی و عمومی ویژه کارکنان و مدیران به انجام رسیده است.

این مسئول؛ اهمیت و نقش آموزش و توانمندسازی منابع انسانی در پویایی سازمان را یادآور شد و تاکید کرد: علاوه بر دوره‌های آموزش حضوری که در سازمان و خارج از سازمان برگزار می‌شود، کارکنان شرکت در ۱۷ دوره مجازی نیز شرکت داشته‌اند.

وی اضافه کرد: در راستای توانمندسازی نیروهای پیمانکاری این شرکت، قراردادی با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان منعقد شده تا دوره‌های آموزشی مورد نیاز این نیروها براساس استانداردهای آموزشی آن سازمان و در محل مورد نظر برگزار شود و برای شرکت کنندگان گواهی تایید صلاحیت حرفه‌ای صادر می شود.

این مسئول گفت: تاکنون ۶۰ نفر از کارکنان شاغل در آزمون‌های یاد شده شرکت کرده‌اند.

استان قزوین گاز محیط زیست گاز قزوین بهداشت کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر