کد خبر: 815252 A

معاون هلال احمر قزوین خبر داد:

تمرین و مانور آمادگی برای شرایط اضطراری ویژه محیط سازمانی کارکنان هلال احمر استان قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، تهمینه ابراهیمی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: مانور آمادگی برای شرایط اضطراری برای اولین بار در استان برای کارکنان اداری جمعیت به مدت ۸ ساعت در محل ساختمان و محوطه جمعیت هلال احمر استان با همراهی و مشارکت سازمان آتش نشانی برگزار شد.

ابراهیمی افزود: حوزه معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان برای آمادگی کارکنان این جمعیت، جزوه آموزشی را قبل از برگزاری دوره در اختیار فراگیران قرار داد و این دوره کاملا به صورت عملیاتی و با حضور ۹۴ نفر از کارکنان این جمعیت برگزار شد.

ابراهیمی عنوان کرد: در طول برگزاری این دوره، تیم ارزیابی در ایستگاه‌های برگزاری مانور شامل تمرین تخلیه اضطراری، مهار آتش، حیات بخشی، پانسمان و بانداژ و اسکان اضطراری حضور فعال داشت.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان گفت: جمعیت هلال احمر به منظور ارتقای توانمندی جامعه در امور پیش گیری، کاهش خطر، پاسخ موثر به خطر و تامین ایمنی و تقویت تاب آوری در سه شاخه آمادگی و پاسخگویی و بازسازی و بازتوانی فعالیت می‌کند بدیهی است قبل از آموزش عموم مردم، آمادگی پرسنل هلال احمر از مهم‌ترین اهداف آموزش در سازمان است.

استان قزوین جامعه جمعیت هلال احمر استان پیش گیری کارکنان هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر