کد خبر: 814344 A

با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی؛

با صدور حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی، جواد حق لطفی به عنوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، در حکمی که از سوی عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خطاب به جواد حق لطفی آمده است: نظر به سوابق و تجارب مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین منصوب می شوید.

برنامه ریزی و نظارت بر اجرای عملیات راهداری، ایمن سازی محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی در جهت افزایش سطح ایمنی تردد و کاهش صوانح، ارتقای وضعیت حمل و نقل برون شهری استان، ایجاد تعامل مناسب با اصناف و انجمنهای مرتبط با حمل و نقل، مشاورین و پیمانکاران و تکریم ارباب رجوع از مهمترین مواردی است که انتظار دارد به آنها اهتمام ورزید.

در بخش دیگری از این حکم آمده است : امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و با هماهنگی لازم با مسئولان استانی به ویژه استاندار محترم و معاونین و مدیران ستادی در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان و خدمت به مردم موفق و موید باشید.

استان قزوین راهداری و حمل و نقل جاده محورهای مواصلاتی معاون وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر