کد خبر: 813956 A

با هدف حفظ محیط زیست صورت گرفت؛

سامانه صدور قبوض الکترونیکی آب روز سه‌شنبه به منظور حذف قبض کاغذی آب‌بها و کمک به منابع طبیعی و حفظ محیط زیست در آبیک رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در مراسم رونمایی از این سامانه، گفت: اجرای این طرح در راستای سیاست‌های کلی نظام و اقتصاد مقاومتی بوده و همه مسئولان شرکت آب و فاضلاب باید برای اجرای کامل و بدون نقص آن، تلاش کنند.

داراب بیرنوندی گفت: در این طرح که در تمامی شهرهای استان نیز اجرا خواهد شد، مشترکان با ارسال کد شناسه قبض خود به شماره سامانه ۱۰۰۰۱۱۱۲۲، قبض آب را به صورت الکترونیکی دریافت می‌کنند.  

وی اطمینان خاطر داد: از تمامی کارکنان بخش توزیع قبوض این شرکت در سایر ظرفیت‌های کاری، استفاده خواهد شد.

معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آبفای استان قزوین نیز در این مراسم، گفت: زیرساخت‌های لازم برای توسعه این سامانه به سایر شهرها انجام شده است و با تکمیل بانک اطلاعاتی مشترکان، عملیاتی می‌شود.

ناصر لامعی افزود: نظارت موثر، صرفه جویی‌های اقتصادی، کمک به محیط زیست و حفظ منابع طبیعی از مهمترین فواید اجرای این طرح است.

حامد فتوحی مدیر دفتر فناوری اطلاعات استانداری قزوین هم در این مراسم، ضمن تقدیر از اجرای این طرح، گفت: به دنبال یکپارچه سازی در حوزه قبوض الکترونیکی در استان قزوین هستیم که نیازمند همکاری و اهتمام جدی دستگاه‌های اجرایی مرتبط در این زمینه است.

شهر آبیک در ۵۵ کیلومتری شرق قزوین قرار دارد.

اقتصاد مقاومتی درآمد شرکت آب و فاضلاب منابع طبیعی حفظ محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر