کد خبر: 813207 A

معاون وزیر اقتصاد و دارایی بیان کرد:

معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران جذب سرمایه گذاری‌های خارجی را مهمترین راهکار برای تسریع در روند توسعه بیان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران روز یکشنبه در بازدید از یک واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز، اظهار داشت: در شرایط فعلی  جذب سرمایه گذاری‌های خارجی مهم‌ترین راهکار برای تسریع در روند توسعه است.

سید علی محمد موسوی گفت: سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران روزانه و مستمر با سرمایه گذاران خارجی در تماس است و تلاش می‌کند با حمایت همه جانبه مسایل و مشکلات سرمایه گذاران را در کشور حل کند.

وی ادامه داد: باید واحدهای تولیدی با جدیت به فعالیت خود در زمینه تولید کالا و محصولات با بهره برداری از انرژی ارزان، نیروی انسانی ماهر و منابع اولیه با کیفیت در کشور اقدام کرده و بدانند که شرایط اقتصادی کنونی گذرا خواهد بود.

موسوی با قدردانی از تلاش مسئولان و متولیان امور اقتصادی و سرمایه گذاری استان، گفت: توجه به رونق تولید، بهبود سرمایه گذاری و رفع موانع و مشکلات این بخش از برنامه‌های وزارت اقتصاد بوده و تاکنون طرح‌ها و برنامه‌های موثری در این زمینه اجرا شده است.

شهرک صنعتی البرز قزوین در ۱۵ کیلومتری قزوین واقع شده است.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی، ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی دارد.

 

استان قزوین اقتصاد ایران سرمایه گذاری معاون وزیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر