کد خبر: 810760 A

فرماندار آبیک مطرح کرد:

فرماندار شهرستان آبیک گفت: طی یک سال اخیر ، میزان نرخ طلاق در شهرستان آبیک کاهش بسیار چشمگیری داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شهرام احمدپور در جلسه شورای سلامت شهرستان آبیک اظهار کرد: سلامت و بهداشت مردم شهرستان آبیک از  اهمیت خاص برخوردار است و هیچ مماشاتی را در این حوزه‌ها نمی پذیریم که شبکه بهداشت و درمان این شهرستان همواره در این زمینه ورود جدی داشته است.

وی افزود: با صاحبان اماکنی که مسائل مرتبط با سلامت و بهداشت مردم شهرستان آبیک خیلی برایشان مهم نباشد و فقط نگاه و منفعت مادی دارند صرف نظر اینکه برای هر شخص و هر مکانی که باشد، با جدیت باید برخورد شود.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: پیگیری راه اندازی کامل بیمارستان شهدای آبیک در دستور کار مسئولان حوزه بهداشت و درمان استان قزوین قرار دارد و مقرر شده تا آخر پاییز امسال این مهم تحقق یابد.

احمدپور اضافه کرد: امسال هیچ گزارشی دال بر آلودگی انسان از بیماری هاری در شهرستان آبیک ارائه نشده است.

وی خاطرنشان کرد: طی یک سال اخیر، میزان نرخ طلاق در شهرستان آبیک کاهش بسیار چشمگیری داشته گرچه به حد مطلوب نرسیده اما به همت مسئولان دست اندرکار، کاهش طلاق به وقوع پیوسته است.

این مسئول با تاکید بر توجه بیشتر به حفظ کرامت و احترام سالمندان تصریح کرد: تعصب و عرق نسل امروز باید نسبت به سالمندان افزایش یابد.

فرماندار شهرستان آبیک افزود: عدم توجه به سلامت موجب ایجاد تقابل با سن امید به زندگی می‌شود که لازم است به تغذیه، بهداشت و سلامت توجه بیشتری شود.

احمدپور یادآور شد: اعضای شورای سلامت شهرستان آبیک، سفیران عرصه بهداشت و سلامت هستند که نگاه به این جلسات نباید صرف اداری باشد و باید راهکارها و پیشنهاداتی برای ارتقای سلامت و بهداشت مردم این شهرستان ارائه شود.

 

بیمارستان سالمندان شبکه بهداشت و درمان طلاق امید به زندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر