کد خبر: 807690 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین خبر داد:

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: مجازات عوامل سودجو و فرصت طلب در باره لوازم التحریر و اقلام مورد نیاز دانش آموزان در طرح بازگشایی مدارس تشدید می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمود احمدی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: این طرح از دهم شهریورماه آغاز شده و تا ۱۰ مهرماه سال جاری ادامه دارد.  

وی اضافه کرد: با آغاز این طرح، شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌ها تشکیل شده تا تشدید مجازات‌های قانونی علیه واحدهای صنفی متخلف با سرعت و شدت اجرا شود.

احمدی ادامه داد: با توجه به بررسی صورت گرفته گران فروشی، درج نکردن قیمت، صادر نکردن فاکتور و فروش اقلام قاچاق از جمله بیشترین تخلفاتی است که در این ایام انجام می‌شود.  

وی اظهار داشت: با توجه به وضعیت بازار، همه واحدهای صنفی مرتبط اگر خارج از چارچوب قوانین نظام صنفی عمل کنند در سریع‌ترین وقت، تخلف احراز شده منجر به صدور حکم خواهد شد.

احمدی افزود: برای رفاه حال همشهریان گرامی و به منظور جلوگیری از تخلف‌های احتمالی با هماهنگی به عمل آمده در کمیسیون تنظیم بازار استان و همکاری اتاق اصناف از اواخر شهریور ماه به مدت یک هفته نمایشگاه عرضه لوازم التحریر و وسایل جانبی و همچنین فروش فوق العاده برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از شهروندان خواست در صورت مشاهده قیمت‌های نامتعارف و هرگونه تخلف صنفی، موضوع را به تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت و یا سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی اطلاع داده تا به شکایت آنان رسیدگی شود.  

 

استان قزوین تعزیرات تلفن تنظیم بازار دانش آموزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر