کد خبر: 806449 A

رئیس سازمان صمت استان خبر داد:

طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور ۶ قلم کالای مصرفی هیات‌های مذهبی شامل برنج هندی، شکر، مرغ و گوشت منجمد، روغن و چای در قزوین توزیع می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین روز سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان افزود: برنج هندی به قیمت ۶ هزار و ۵۰۰ تومان، شکر سه هزار و ۲۵۰، مرغ منجمد ۱۲ هزار و ۵۰۰، گوشت منجمد ران ۵۲ هزار تومان، سردست ۵۰ هزار تومان و روغن و چای به قیمت مصوب به هیات های مذهبی تحویل داده خواهد شد.

سعید نبیل افزود: مسئولیت توزیع این اقلام میان هیات‌های مذهبی با سازمان تبلیغات اسلامی، مساجد با اداره اوقاف و هیات‌های خانگی با اتاق اصناف است.

در ادامه جلسه معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان نیز گفت: نمایشگاه ویژه بازگشائی مدارس از ۲۲ تا ۲۹ شهریورماه با محوریت اتاق اصناف و شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان برگزار می‌شود.

علی اکبر کبیری افزود: در این نمایشگاه علاوه بر توزیع نوشت افزار، کیف و کفش، کالاهای اساسی از قبیل قند، شکر و مرغ گرم نیز توزیع خواهد شد.

وی گفت: طرح ویژه بازرسی و نظارت ویژه بازگشایی مدارس از ۱۰ شهریور در استان شروع شده و تا ۱۵ مهرماه با نظارت بازرسان سازمان صمت، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی ادامه دارد.

 

برنج تنظیم بازار چای گوشت کالاهای مصرفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر