کد خبر: 806170 A

استاندار سابق قزوین در همایش ملی مدیریت بحران:

استاندار سابق قزوین با اشاره به اینکه دور روز دیگر با قزوین خداحافظی می‌کنم، گفت:تحقق مدیریت بحران در کشور شامل پیش‌بینی و پیشگیری است و اگر در این زمینه مردم ومسئولان آموزش‌نبینند نتیجه‌ای حاصل نمی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عبدالمحمد زاهدی صبح امروز سه شنبه -12 شهریور ماه- در همایش ملی مدیریت گفت:  تا زمانی که مهارت مدیریت بحران را نداشته باشیم نمی‌توانیم آن را مهار کنیم. در بارش‌های اخیر خسارات بسیاری به قزوین وارد شد که با مدیریت خوب مدیران توانستیم این بارندگی‌ها را مهار کنیم و آب رودخانه توزیع و خسارت‌های ما به بخش کشاورزی وارد شد.

وی افزود: تخریب منازل را در روستاها شاهد بودیم و قزوین در تمدن و فرهنگ ایران نقش اساسی دارد و کاوش‌های اخیر نشان می دهد که قزوین سابقه طولانی دارد و در آثار تاریخی در نوع خود منحصر به فرد است.

استاندار سابق قزوین گفت: ساخت اولین خیابان کشور در قزوین و پایتختی کشور در دوره صفویه از جمله ویژگی های قزوین بوده که سرمایه انسانی آن در طول تاریخ بزرگترین سرمایه است.

زاهدی با اشاره به اینکه استان قزوین پایتخت خوشنویسی و طنز کشور است ،اضافه کرد: بحران به تبادل تجارب نیاز دارد و تجربه هایی از سوی مدیران ثبت می شود که می توان از آن استفاده کرد.

 

 

 

آثار تاریخی استان قزوین بخش کشاورزی پایتخت خوشنویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر