کد خبر: 806035 A

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان خبر داد:

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم و بستر رودخانه‌های قزوین به درخواست مالکان آنها و با دستور قضایی تا ۴۸ ساعت متوقف شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین با اعلام این خبر گفت: با شروع تخریب‌ها در رودخانه رزجرد، برخی متصرفان اظهار داشتند که به دلایل مختلف، اخطارهای تخریب را به موقع دریافت نکرده‌اند و خواهان فرصتی مجدد در این زمینه هستند.

یدالله ملکی با بیان اینکه تخریب‌ ساخت و سازهای غیرمجاز با هدف پیشگیری از خسارات و تلفات حوادث احتمالی انجام می‌شود، تصریح کرد: دادستان عمومی و انقلاب قزوین در پاسخ به درخواست این افراد، دستور توقف طرح را به مدت ۴۸ ساعت صادر کرد تا عملیات تخریب از سوی خود متصرفان انجام شود.

ملکی افزود: به اعتقاد این افراد، تخریب از سوی پیمانکار شرکت آب منطقه‌ای موجب هدر رفت مصالح ساختمانی می‌شود و اگر متصرفان خود برای تخریب اقدام کنند، می‌توانند مصالح ساختمانی را در مکان دیگری مورد استفاده قرار دهند.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین به شناسایی ۲۰۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر اجرای حکم تخریب برای ۷۱ نقطه از حریم و بستر رودخانه رزجرد در دستور کار قرار دارد.

استان قزوین دادستان عمومی و انقلاب ساخت و ساز مدیر عامل شرکت منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر