کد خبر: 805006 A

فرماندار آبیک در گفت‌وگو با ایلنا:

فرماندار شهرستان آبیک با بیان اینکه مخالف احداث شهرک مسکونی در روستای جزمه نیستم، گفت: خدمات زیربنایی و زیرساخت‌های لازم برای این شهرک باید لحاظ شود.

شهرام احمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اشاره به تفکیک زمینی به مساحت کمتر از 10 هکتار در روستای جزمه از توابع بخش مرکزی شهرستان آبیک از سوی بنیاد مسکن برای جوانان جویای مسکن و عمدتا جوانان روستاهای اطراف این روستا اظهار کرد: مخالف احداث شهرک مسکونی در این زمین تفکیک شده و واگذاری آن به جوانان نیستم اما باید زیرساخت‌های لازم اعم از آب، برق و گاز برای این شهرک فراهم شود.

وی افزود: خدمات زیربنایی و زیرساخت‌ها قطع به یقین باید در شهرک مسکونی مذکور که زمین آن در سمت غرب روستای جزمه قرار گرفته، لحاظ شود.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد:همچنین باید پل ارتباطی بین رودخانه فصلی روستای جزمه و شهرک مسکونی احداث شود تا مردم برای تردد با مشکل مواجه نشوند.

احمدپور اضافه کرد: چهار سال پیش زمین شهرک مسکونی در روستای جزمه الحاق به بافت شده  و لازم است به زیرساخت‌های این ناحیه منفصل توجه جدی شود تا هم مردم این روستا با مشکلاتی از قبیل کمبود آب و غیره مواجه نشوند و هم افراد پس از ساخت و ساز در شهرک، با مشکل روبرو نشوند.

 

 

برق زمین ساخت و ساز فرماندار شهرستان مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر