کد خبر: 804971 A

12 کیلو مواد مخدر حشیش در قزوین کشف و ۲ نفر در این باره دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، فرمانده انتظامی استان قزوین  با اعلام این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر و در نتیجه انجام اقدامات اطلاعاتی در اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد فردی در حال انتقال مقادیری مواد مخدر از استان‌های شمال شرق کشور به استان قزوین است که با توجه به حساسیت این امر پیگیری دقیق موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

 این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پس از تشکیل ۲ گروه از ماموران و انجام اقدامات فنی و مراقبتی توسط عوامل این پلیس، فرد مورد نظر ابتدا در شهر محمدیه شناسائی و سپس با اقدامات فنی و پلیسی لازم به همراه شخص دیگری داخل یک دستگاه خودروی سواری پراید در بخش بیدستان از شهرستان البرز دستگیر شد.

رئیس پلیس استان افزود: در ادامه بازجوئی‌های ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با بکارگیری شگردهای پلیسی خودروی سواری  پژو ۲۰۶ دیگری را در این خصوص در شهر محمدیه شناسائی و توقیف کردند.

 فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسی از هر دو خودروی سواری توقیفی در مجموع مقدار ۱۲ کیلو مواد مخدر حشیش کشف و ۲ نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند.

سردار حاجیان با تاکید بر اینکه مقابله با مواد مخدر نیازمند عزم همگانی است، گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شدند.

 

استان قزوین پلیس مبارزه با مواد مخدر رئیس پلیس فرمانده انتظامی استان مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر