کد خبر: 804675 A

به میزبانی دانشگاه بین المللی امام (ره) برگزار می‌شود؛

پنجاه و دومین اجلاس معاونان آموزشی دانشگاه‌های سراسر کشور روز شنبه با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در قزوین آغاز شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، وزیر علوم به همراه عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان به محض ورود به دانشگاه بین المللی امام خمینی در مزار شهدای گمنام دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) حضور یافته و یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.

سخنرانی در مراسم افتتاحیه اجلاس معاونان آموزشی دانشگاه‌های سراسر کشور در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) از برنامه‌های اصلی وزیر علوم در سفر به قزوین است.

این اجلاس هر ساله با حضور معاونان آموزشی تمام دانشگاه‌ها و تعدادی از نمایندگان مجلس به منظور بررسی چالش‌های این حوزه و تبیین آخرین سیاستگذاری‌های آموزشی و تحصیلات تکمیلی در یکی از دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

در اجلاس پنجاه و دوم که دانشگاه امام میزبان آن است سیاست‌های آموزش عالی در حوزه آموزش واکاوی و ارزیابی شده و راهکارهای پیشنهادی در این خصوص ارایه خواهد شد.

این اجلاس با ۶ نشست تخصصی با عناوین برنامه ریزی درسی، مقررات و آئین نامه‌های آموزشی، پذیرش دانشجو و استعدادهای درخشان، ارتباطات بین المللی، گسترش آموزش عالی، سیاست‌های آموزشی و موقعیت آموزش عالی طی ۲ روز ادامه می‌یابد.

تحصیلات تکمیلی دانشجو علوم تحقیقات و فناوری نمایندگان مجلس برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر