کد خبر: 804267 A

استاندار سابق قزوین:

استاندار سابق قزوین گفت: استان قزوین در بحث رضایتمندی مردم از دستگاه های اجرایی با کسب نمره ۸۸ از ۱۰۰ رتبه اول را به دست آورد که باید از زحمات تمامی مدیران و دستگاه‌ها در این زمینه تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در جشنواره شهید رجایی که به مناسبت تجلیل از دستگاه‌های برتر استان قزوین در عرصه خدمت رسانی برگزار شد، افزود: امسال به همراه جمعی از مسئولان استان به مناسبت هفته دولت در مرقد مطهر حضرت امام و مزار شهدای هفت تیر و شهید رجایی حضور یافته و در ادامه به دیدار برادر بزرگ مرحوم شهید رجایی در منزلشان رفتیم.

زاهدی اضافه کرد: این اقدام بسیار پسندیده و زیبایی بود و به مدیران استان توصیه می کنیم که به این سنت نیکو تداوم ببخشند.

وی با اشاره به کسب رتبه برتر قزوین در جشنواره سراسری شهید رجایی، گفت: من در این جشنواره به نمایندگی از تمامی دستگاه‌های اجرای استان حضور یافته و تقدیرنامه و لوح تقدیر را از رئیس جمهوری دریافت کردم.

زاهدی افزود: استان قزوین در بحث رضایتمندی مردم از دستگاه های اجرایی با کسب نمره ۸۸ از ۱۰۰ رتبه اول را به دست آورد که باید از زحمات تمامی مدیران و دستگاه‌ها در این زمینه تقدیر کرد.

وی گفت: البته این موضوع نباید ما را به وضع موجود غافل کند و مدیران باید تا رسیدن به نقطه ایده آل در خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.

 

 

استان قزوین حضرت امام خدمت رسانی به مردم دستگاه های اجرایی زیبایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر