کد خبر: 803409 A

مدیرکل بازرسی استان مطرح کرد؛

مدیر کل بازرسی و امور حقوقی استانداری قزوین گفت: فرمانداران و بخشداران استان قزوین گزارش‌های زمین خواری و کوه خواری را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، معصومه مرادیان با اعلام این خبر اظهار کرد: فرمانداران وبخشداران گزارشات مردمی را در مورد زمین خواری وکوه خواری در روستاهای اطراف شهرستان ها و شهرک های اقماری جدی بگیرند.

وی افزود: فرمانداران و بخشداران باید در این زمینه وارد عمل شده وضمن بررسی، موارد را به مراجع ذیصلاح گزارش نمایند.

مدیرکل بازرسی و امورحقوقی استانداری قزوین ادامه داد: متاسفانه اخیرا گزارشاتی دال بر ورود عده ای افراد سودجو و منفعت طلب در جهت تصرف خزنده اراضی ملی وساخت و ساز و درختکاری  واصل شده که عموما توسط مردم شناسایی و گزارش شده است.

مرادیان مطرح کرد: متاسفانه تغییر غیرقانونی کاربری وتصرف غیرقانونی اراضی به یک مبحث نگران کننده درکشور واستان تبدیل شده است که عده ای سودجو بابی اعتنایی به حقوق احاد مردم وگاهی سوءاستفاده ازنفوذ، اقدام به تصرف اراضی ملی و بستر رودخانه ها می کنند و موجبات نگرانی اهالی را فراهم می آورند.

وی اشاره کرد: هم افزایی دستگاه های مرتبط مهمترین عامل درمقابله با این معضل است که البته وظیفه اصلی فرمانداران و بخشداران نظارت مجدانه درجهت جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال وگزارش به موقع به مراجع ذیصلاح و همکاری در برخورد و مقابله  با این پدیده شوم است.

 

استان قزوین حقوق زمین فرمانداران خواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر