کد خبر: 803071 A

در سه رده سنی برگزار شد؛

مرحله اول مسابقات آکروباتیک ژیمناستیک قهرمانی کشور با معرفی تیم‌های برتر در آبیک به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، در این رقابت ها ۱۱۰ ورزشکار در قالب ۳۷ تیم در سه رده سنی طی دو روز  به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در پایان رقابت‌های دونفره رده سنی ۱۱ تا ۱۶ سال باشگاه وطن زرند کرمان، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و صنعت مس رفسنجان یزد و در رقابت های چهارنفره رده سنی ۱۱ تا ۱۶ سال باشگاه جانانی آذربایجان شرقی، صنعت مس رفسنجان یزد و هیات ژیمناستیک سمنان اول تا سوم شدند.

در رده سنی ۱۱ تا ۱۶ سال در بخش تیمی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، وطن زرند کرمان و صنعت مس رفسنجان یزد و در رقابت‌های دو نفره رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال هیات ژیمناستیک سمنان، هیات ژیمناستیک قزوین و استاد اعظمی شیراز و در رقابت های چهار نفره رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال هیات ژیمناستیک سمنان، فولاد مبارکه سپاهان و هیات ژیمناستیک البرز مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در بخش تیمی رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال هیات ژیمناستیک سمنان، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و هیات ژیمناستیک البرز و در بخش دونفره رده سنی بزرگسالان، استاد اعظمی شیراز، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و هیات ژیمناستیک قزوین عنوان های برتر را کسب کردند.

در رقابت های چهارنفره رده سنی بزرگسالان باشگاه زارع یزد، هیات ژیمناستیک یزد و هیات ژیمناستیک سمنان و در بخش تیمی رده سنی بزرگسالان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان،  هیات ژیمناستیک قزوین و هیات ژیمناستیک مهاباد اول تا سوم شدند.

آذربایجان شرقی باشگاه سپاهان صنعت فولاد مبارکه یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر