کد خبر: 802818 A

رئیس کل دادگستری قزوین:

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: هدف اصلی قوانین بانک‌ها کمک به مردم، صنعتگران و تولیدکنندگان است و باید در شرایط خاص اقتصادی کشور به نفع بنگاه‌های اقتصادی، تولید و صنعت اصلاح شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حجت الاسلام والمسلمین قدرتی روز دوشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان افزود: پایه اصلی اقتصاد در دنیا بانک‌ها هستند و اگر حمایت‌های آنها از حوزه اقتصاد، صنعت و تولید نباشد مشکلات متعددی در این حوزه‌ها به وجود خواهد آمد.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان قزوین اظهار داشت: هدف اصلی قوانین بانک‌ها کمک به مردم، صنعتگران و تولیدکنندگان است و باید در شرایط خاص اقتصادی کشور به نفع بنگاه‌های اقتصادی، تولید و صنعت اصلاح شوند.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام، چرخه اقتصاد کشور را هدف قرار داده اند، افزود:امروزه بخش صنعت با مشکلاتی همچون تامین مواد اولیه، فروش تولیدات، هزینه‌های سنگین تولید و... مواجه است و باید برای حل عمده مشکلات واحدهای تعطیل و نیمه فعال از جمله مطالبات بانکی و جرائم تسهیلات همکاری کرد.

رئیس کل دادگستری قزوین افزود: باید بر پرداخت تسهیلات در حوزه صنعت نظارت دقیقی صورت گیرد و کمک‌ها و تسهیلات در جایی هزینه شود که به چرخه صنعت کمک کند.

حجت الاسلام و المسلمین قدرتی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش های این ستاد، هیچ واحد صنعتی در استان تعطیل نشده و بتوانیم شرکت‌های نیمه فعال را نیز به چرخه تولید باز گردانیم.

در ادامه این نشست، مسائل و مشکلات چند واحد صنعتی از جمله شرکت های کنتورسازی، آذر تاک، تک پرس، برکت شال و واحد لبنی و پروتئینی سحر با حضور مدیران عامل برخی شرکت‌ها و نماینده بانک‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 

استان قزوین اقتصاد اقتصاد کشور صنعت دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر